روش ها و آموزش ها

فیلم استفاده از دستگاه وکیوم مردانه با توضیحات دقیق

دستگاه وکیوم محلول

موارد درمانی :

این وسیله برای مردانی که قادر به ایجاد و حفظ نعوظ خود در حین نزدیکی نیستند مناسب می باشد . این مشکل غالبا بواسطه ضعف در بافت آلت ، بعلت مشکلات روانشناختی یا بیماری ها یا عدم ورود حجم خون کافی به درون آلت می باشد .

لذا این وسیله با استفاده از اصل مکش ، باعث ورود حجم خون کافی درون بافت های اسفنجی شده و نعوظ کامل را نتیجه می دهد و  در روش های تمرینی که در ادامه این راهنما آورده شده است ، تقویتی را بواسطه پر و خالی شدن بافت آلت از خود ( انقباض و انبساط ) بوجود می آورد .

از آنجا که عملکرد این دستگاه مطابق با مکانیزم طبیعی آلت تناسلی می باشد فاقد هرگونه عارضه یا مشکلاتی است که بدلیل مصرف داروها پیش می آید .

فیلم استفاده از دستگاه وکیوم برای آلت تناسلی

آمادگی های لازم قبل از شروع استفاده از دستگاه وکیوم :

  1. اصلاح کردن موهای زائد اطراف آلت
  2. آغشته نمودن آلت بوسیله روانسازهای قابل شستشو بوسیله آب ( ژ لوبریکانت ) یا روغن های طبیعی مانند روغن زیتون یا روغن بادام تلخ ، یا روغن خراطین .
  3. قراردادن کش لاستیکی مناسب بر روی محفظه

برای حفظ نعوظ در حین نزدیکی از کشهای لاستیکی  کوچکتر استفاده کنید تا اولا بخوبی جلوی نشتی هوا را بگیرد ، یعنی کاملا به آلت بچسبد و ثانیا مانع از بازگشت خون وارد شده به آلت درون بدن شود .

نکته قابل توجه اینکه حلقه مناسب در نزدیکی برای افراد با قطر آلت بزرگ حلقه سایز متوسط می باشد و حلقه مورد استفاده در مرحله تمرین ، یک سایز بزرگتر از مرحله نزدیکی می باشد .

دستگاه وکیوم به دو صورت استفاده می گردد :

1- قبل از نزدیکی ( بعنوان روشی برای ایجاد و برقرار نعوظ )

2- تمرین ( در طول درمان )

که به هرکدام از روشهای فوق به صورت جداگانه اشاره می شود .

استفاده از دستگاه وکیوم قبل از نزدیکی :

مقداری از سر آلت را به وسیله روانساز آغشته کرده و از طریق دهانه حلقه لاستیکی وارد محفظه نمایید . سپس شروع به پمپاژ به صورت آهسته نمایید . توجه داشته باشید در پمپ زدن بایستی پس از هربار پمپ زدن 2 ثانیه بشمارید و سپس مجدد دسته را بکشید ، عمل پمپ زدن را تا حدی ادامه دهید تا درد یا فشار ایجاد نشود و پس از برافراشته شدن آلت ، سوپاپ شاخی سفید رنگ را بدون جدا کردن محفظه بکشید و سپس مجدد عمل پمپاژ را تکرار کنید .

جهت پر شدن کامل تمام بافتهای اسفنجی از خون ، بسته به شدت ضعف یا نیاز به جبران نعوظ بایستی عمل کشیدن سوپاپ و پمپاژ مجدد را حداقل 5 تا 6 بار تکرار کرد ..

پس از ایجاد نعوظ کامل جهت کردن وسیله از آلت بدون ایکه هوایی وارد محفظه کنید و آنرا از جای خود تکان دهید ، کش لاستیکی را یکبار از روی محفظه به انتهای آلت بلغزانید و محفظه را از روی آلت جدا کنید .

استفاده از دستگاه وکیوم برای تمرین :

استفاده از دستگاه وکیوم بعنوان تمرین درمانی یک روز در میان به مدت 30 دقیقه بصورت 2 نوبت 15 دقیقه ای با یک استراحت 5 دقیقه ای ما بین آن بطریق ماساژ صورت گیرد .

برای شروع تمرین مراحل آماده سازی را همانطور که در بالا اشاره شد انجام دهید .

در این روش پس از نعوظ رساندن کامل ، آلت را داخل محفظه به مدت 15 دقیقه نگه دارید ، سپس هریک دقیقه یکبار شلنگ انتهای محفظه را جدا کرده و با کشیدن سوپاپ ، هوای داخل محفظه را خالی کنید و مجددا شروع به پمپاژ نمایید .

عوارض احتمالی دستگاه وکیوم مردانه

  • کش لاستیکی را بیش از 15 دقیقه در حین نزدیکی بر روی آلت نگذارید .
  • برای نظافت ، تنها محفظه کشهای لاستیکی را با آب ولرم و صابون بشویید .
  • از مکش بیش از حد که منجر به ایجاد درد یا فشار بر روی آلت گردد اکیدا خودداری فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *