عطاری آنلاین محلول
سبد خرید
روش ها و آموزش ها

فیلم استفاده از دستگاه وکیوم مردانه با توضیحات دقیق

توسط : عطار
اخرین بروزرسانی : آذر ۳, ۱۳۹۷

موارد درمانی :

این وسیله برای مردانی که قادر به ایجاد و حفظ نعوظ خود در حین نزدیکی نیستند مناسب می باشد . این مشکل غالبا بواسطه ضعف در بافت آلت ، بعلت مشکلات روانشناختی یا بیماری ها یا عدم ورود حجم خون کافی به درون آلت می باشد .

لذا این وسیله با استفاده از اصل مکش ، باعث ورود حجم خون کافی درون بافت های اسفنجی شده و نعوظ کامل را نتیجه می دهد و  در روش های تمرینی که در ادامه این راهنما آورده شده است ، تقویتی را بواسطه پر و خالی شدن بافت آلت از خود ( انقباض و انبساط ) بوجود می آورد .

از آنجا که عملکرد این دستگاه مطابق با مکانیزم طبیعی آلت تناسلی می باشد فاقد هرگونه عارضه یا مشکلاتی است که بدلیل مصرف داروها پیش می آید .

فیلم استفاده از دستگاه وکیوم برای آلت تناسلی

آمادگی های لازم قبل از شروع استفاده از دستگاه وکیوم :

  1. اصلاح کردن موهای زائد اطراف آلت
  2. آغشته نمودن آلت بوسیله روانسازهای قابل شستشو بوسیله آب ( ژ لوبریکانت ) یا روغن های طبیعی مانند روغن زیتون یا روغن بادام تلخ ، یا روغن خراطین .
  3. قراردادن کش لاستیکی مناسب بر روی محفظه

برای حفظ نعوظ در حین نزدیکی از کشهای لاستیکی  کوچکتر استفاده کنید تا اولا بخوبی جلوی نشتی هوا را بگیرد ، یعنی کاملا به آلت بچسبد و ثانیا مانع از بازگشت خون وارد شده به آلت درون بدن شود .

نکته قابل توجه اینکه حلقه مناسب در نزدیکی برای افراد با قطر آلت بزرگ حلقه سایز متوسط می باشد و حلقه مورد استفاده در مرحله تمرین ، یک سایز بزرگتر از مرحله نزدیکی می باشد .

دستگاه وکیوم به دو صورت استفاده می گردد :

۱- قبل از نزدیکی ( بعنوان روشی برای ایجاد و برقرار نعوظ )

۲- تمرین ( در طول درمان )

که به هرکدام از روشهای فوق به صورت جداگانه اشاره می شود .

استفاده از دستگاه وکیوم قبل از نزدیکی :

مقداری از سر آلت را به وسیله روانساز آغشته کرده و از طریق دهانه حلقه لاستیکی وارد محفظه نمایید . سپس شروع به پمپاژ به صورت آهسته نمایید . توجه داشته باشید در پمپ زدن بایستی پس از هربار پمپ زدن ۲ ثانیه بشمارید و سپس مجدد دسته را بکشید ، عمل پمپ زدن را تا حدی ادامه دهید تا درد یا فشار ایجاد نشود و پس از برافراشته شدن آلت ، سوپاپ شاخی سفید رنگ را بدون جدا کردن محفظه بکشید و سپس مجدد عمل پمپاژ را تکرار کنید .

جهت پر شدن کامل تمام بافتهای اسفنجی از خون ، بسته به شدت ضعف یا نیاز به جبران نعوظ بایستی عمل کشیدن سوپاپ و پمپاژ مجدد را حداقل ۵ تا ۶ بار تکرار کرد ..

پس از ایجاد نعوظ کامل جهت کردن وسیله از آلت بدون ایکه هوایی وارد محفظه کنید و آنرا از جای خود تکان دهید ، کش لاستیکی را یکبار از روی محفظه به انتهای آلت بلغزانید و محفظه را از روی آلت جدا کنید .

استفاده از دستگاه وکیوم برای تمرین :

استفاده از دستگاه وکیوم بعنوان تمرین درمانی یک روز در میان به مدت ۳۰ دقیقه بصورت ۲ نوبت ۱۵ دقیقه ای با یک استراحت ۵ دقیقه ای ما بین آن بطریق ماساژ صورت گیرد .

برای شروع تمرین مراحل آماده سازی را همانطور که در بالا اشاره شد انجام دهید .

در این روش پس از نعوظ رساندن کامل ، آلت را داخل محفظه به مدت ۱۵ دقیقه نگه دارید ، سپس هریک دقیقه یکبار شلنگ انتهای محفظه را جدا کرده و با کشیدن سوپاپ ، هوای داخل محفظه را خالی کنید و مجددا شروع به پمپاژ نمایید .

عوارض احتمالی دستگاه وکیوم مردانه

  • کش لاستیکی را بیش از ۱۵ دقیقه در حین نزدیکی بر روی آلت نگذارید .
  • برای نظافت ، تنها محفظه کشهای لاستیکی را با آب ولرم و صابون بشویید .
  • از مکش بیش از حد که منجر به ایجاد درد یا فشار بر روی آلت گردد اکیدا خودداری فرمایید .
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
free online course
download lenevo firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free
منتظر نظرات ارزشمند شما در مورد پیرامون این مقاله هستیم و مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن به آن پاسخ داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط در تلگرام