روش ها و آموزش ها

شرایط نگهداری روغن خراطین و زالو چگونه است ؟

شرایط نگهداری روغن خراطین

نحوه نگهداری روغن خراطین یا زالو

بسیاری از مردم روغن خراطین را خریداری کرده اند ، اما هنگام دریافت محصول ، بر روی محصول یادداشت نشده است که شرایط نگهداری از روغن خراطین به چه شکل باشد .

کافیست بدانید که روغن خراطین یک روغن دوفاز بوده و باید بدور از نور خورشید نگهداری شود . اگر نور خورشید برای مدت دو یا سه ساعت به روغن خراطین بتابد . روغن به کلی خراب می شود و حتی شکل ظاهری خود را از دست میدهد و به حالت دون دون تبدیل می شود .

این روغن را در یخچال نیز نگهداری نکنید ، آن را داخل کابینت یا محلی قراردهید که نور آفتاب نباشد و دما متعادل بماند .

این موضوع برای روغن زالو هم صدق می کند و نباید جلوی نور مستقیم آفتاب  و داخل یخچال قرار گیرد .

حتما پس از استفاده از آن درب آنرا محکم ببندید تا از ورود اکسیژن مداوم جلوگیری شود .

کمی درباره روغن خراطین

این روغن برای آقایان و خانم ها می باشد و با ماساژ آن روی موضع با افزایش خون رسانی، عضلات موضع مورد نظر با جذب این روغن، تغذیه شده و در نتیجه سرعت رشد و حجم گرفتن در آن افزایش می یابد. کار روغن خراطین تغذیه عضلات از راه پوست میباشد. حال این عضله می تواند در هر موضع از بدن و یا صورت چه آقایان و چه خانمها باشد. و حتی در زنان برای افزایش حجم و سفت کردن سینه نیز، کارایی بسیار خوبی دارد . این روغن بر روی تمامی اندامهای بدن زنان و آقایان تاثیر گذار است . اما بیشترین توصیخ ها در طب برای افزایش سینه ، باسن ، لب ، گونه ها و اندام تناسلی آقایان ذکر شده است.

این روغن دارای روش ساخت پیچیده و زمان بری است که همین امر باعث شده قیمت آن کمی بالا باشد.

اگر سوالی دارید بپرسید !

ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه شرایط نگهداری روغن خراطین و روغن زالو هستیم ، اگر فکر میکنید موضوعی هست که ما در بالا توضیح نداده ایم ، می توانید آنرا مطرح کنید و منتظر پاسخ طبیب باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *