روش ها و آموزش ها

داروی چاقی صورت برای چاقی صورت به صورت طبیعی

چاقی صورت به صورت طبیعی

چاقی صورت به صورت طبیعی

آیا در اثر کاهش وزن زیاد صورتتان لاغر شده است ، یا لاغر هستید و صورتتان استخوانی است ؟ نگران نباشید به راحتی می توانید صورتتان را کمی حجیم تر یا به عبارتی چاق تر کنید !

بسیاری از مردم سعی میکنند گونه خود را از طریق جراحی زیبایی چاق تر کنند زیرا آنها صبر و حوصله کمتری به خرج می دهند و یا شاید میخواهند در مراسمی که زمانش نزدیک است خودشان را آماده کنند. اگر ضرورتی ندارید برای چاقی صورت لطفا جراحی نکنید ! عوارضش زیاد است . ما روشهای طبیعی ای داریم که به راحتی میتوانید در کمتر از 1 ماه به حجم دلخواه خود برسید .  توصیه میکنیم ادامه این مقاله را بخوانید  . بهترین و ایمن ترین روش برای چاقی صورت و گونه ها ، ترفندهای طبیعی است چرا که آنها نه تنها اثر طولانی تر بلکه برای سلامتی نیز فواید مثبتی دارند . استفاده از گیاهان دارویی و یا روغنهای طبیعی می تواند کمک زیادی به افزایش حجم گونه یا چاقی صورت شما بکند .

داروی چاقی صورت برای افزایش حجم طبیعی

در مورد روغن خراطین شنیده اید ؟

روغن خراطین یک روغن حجم دهنده موضعی میباشد که کاملا طبیعی بوده و با همه پوستها سازگار است.

در طب سنتی از این روغن جهت افزایش رشد حجم موضعی عضلات استفاده میگردید که امروزه اثرات شگفت انگیز آن شناخته شده و جایگزین تمامی کرمهای شیمیایی، بوتاکسها و جراحیها که همگی از عوارض بسیاری برخورداراست، شده است.

بیشتر بخوانید : همه چیز درباره روغن خراطین 

خراطین از دیدگاه سنتی :

خراطین ، کرمهای سرخ رنگی هستند که در زمینهای نمناک وجود دارند. ضماد کردن خراطین با زفت و برگ کدو جهت بزرگ کردن قصیب (آلت جنسی مردانه) ، به غایت موثر است. منبع (تحفه حکیم مومن)

در طب قدیم، عربی و چینی برای بزرگ کردن و حجم دادن به اندام های مختلف بدن از جمله اندامهای جنسی بدن(مانند صورت ، باسن و سینه)، گونه ، لب و غیره از روغن خراطین استفاده شده است .

روش مصرف روغن خراطین

برای چاقی صورت و رفع چین و چروک : 
ابتدا پوستتان را با آب و صابون بشورید تا تمیز شود و یا اینکه بعد از حمام که پوست شما کاملا تمیز است چند قطره را روی پوست زده و ماساژ دهید تا کاملا جذب شود . این عمل را روزی یک الی 2 مرتبه انجام دهید و حدود 2.30 تا 3 ساعت بعد محل ماساژ را بشورید . دقت شود هیچگونه مواد آرایشی بر روی پوستتان نباشد .

این عمل را برای مدت حداقل 30 روز انجام دهید تا نتیجه آن را بر روی پوست خود ببینید .

شما می توانید طریقه مصرف روغن خراطین بر روی دیگر اعضای بدن را در این مطلب بخوانید :

روش مصرف روغن خراطین به صورت صحیح 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *